Toolilaisen toimituskunta ja juttuehdotukset

Toolilaisen toimituskunta 2017

Päätoimittaja
Mirka Airesvuo
044 286 8810
mirka.airesvuo@lab.fi

Anne Rantakaulio
anne.rantakaulio@jamk.fi

Heikki Heiskanen
heikki.heiskanen@seamk.fi

Jukka Kurenniemi
jukka.kurenniemi@tamk.fi

Kauko Kallio
kaukotkallio@gmail.com

Reijo Manninen
reijo.manninen@tamk.fi

Sampsa Kupari
sampsa.kupari@metropolia.fi

Toimituksen sihteeri

Heini Hietikko
tool@tool.fi
040 960 9211

Mikäli olet kiinnostunut kirjoittamaan Toolilaiseen, ole hyvä ja lähetä juttuehdotuksesi osoitteeseen: toolilainen@gmail.com

 

Toolilaisen aineistopäivät ja ilmestymispäivät 2020

1/21 aineistopäivä 12.2., ilmestyy 19.3

2/21 aineistopäivä 23.4., ilmestyy 28.5

3/21 aineistopäivä 10.9., ilmestyy 15.10

4/21 aineistopäivä 5.11., ilmestyy 10.12.