Toolilaisen toimituskunta ja juttuehdotukset

Toolilaisen toimituskunta 2019

Päätoimittaja
Mirka Airesvuo
044 286 8810
mirka.airesvuo@saimia.fi

Anne Rantakaulio
anne.rantakaulio@jamk.fi

Heikki Heiskanen
heikki.heiskanen@seamk.fi

Jukka Kurenniemi
jukka.kurenniemi@tamk.fi

Kauko Kallio
kaukotkallio@gmail.com

Reijo Manninen
reijo.manninen@tamk.fi

Sampsa Kupari
sampsa.kupari@metropolia.fi

Toimituksen sihteeri

Heini Hietikko
tool@tool.fi
040 960 9211

Mikäli olet kiinnostunut kirjoittamaan Toolilaiseen, ole hyvä ja lähetä juttuehdotuksesi osoitteeseen: toolilainen@gmail.com
Tekniset ohjeet jutun kirjoittamista varten löydät oheisesta dokumentista:

Toolilaisen juttujen kirjoitusohjeet

Toolilaisen aineistopäivät ja ilmestymispäivät vuonna 2019

Aineistopäivä                                            Ilmestymispäivä

aineistopäivä 8.2.2019                            ilmestymispäivä 15.3.2019

aineistopäivä 18.4.2019                          ilmestymispäivä 24.5.2019

aineistopäivä 6.9.2019                            ilmestymispäivä 11.10.2019

aineistopäivä 8.11.2019                           ilmestymispäivä 13.12.2019

Alta löytyviä TOOL-teemaisia PowerPoint-pohjia ja Word-pohjia voi vapaasti käyttää jäsenyhdistysten viestinnässä:

Word-pohja

PowerPoint-pohja